www.cvonline.hu
Irodai alkalmazásfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.07.
Hirdetés azonosító: 797028
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra.

Feladatok

  • Részvétel az igények felmérésében
  • Levelezési stratégia kidolgozása
  • Részvétel IT projektek előkészítésében, a műszaki részletek kidolgozásában, tenderezési anyagok műszaki előkészítésében, tenderek műszaki értékelésében
  • Közreműködés a tesztelési feladatok és a felhasználói oktatások szakszerű végre hajtásában
  • Felhasználók megfelelő szakmai támogatását és a megoldás átadását az üzemeltetés számára

Elvárások

  • UML, BPMN átlagos ismerete
  • .NET keretrendszer és Visual Studio ismerete
  • C# fejlesztői gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, hatékony kommunikáció.

Előnyök

  • Az MS SQL server technológiák ismerete
  • PowerShell tapasztalat
  • PS script fejlesztési gyakorlat
  • SharePoint fejlesztési ismeret
  • Java JEE technológiák ismerete (elosztott tranzakció kezelés, Messaging Services, JDBC API)

Amit kínálunk

  • Kiváló technológiai színvonal
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió