www.cvonline.hu

Irodai adminisztrátor(Debrecen)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 836359

 HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.

Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Irodai adminisztrátor

(Debrecen)

Feladatok:

  • munkaügyi adminisztrációs feladatok precíz és pontos ellátása
  • általános irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • szakmai (munkaügyi, TB, bérszámfejtési) feladatokban való részvétel

Elvárások:

  • középfokú, iskolarendszerű, nappali képzés keretében szerzett pénzügyi-számviteli ügyintéző okj-s végzettség
  • magabiztos Ms Office tudás (Excel)
  • magas stressztűrés, terhelhetőség
  • precizitás
  • logikus gondolkodás
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!