www.cvonline.hu

Irodai adminisztrátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 953300
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk irodai adminisztrátorokat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Különböző adminisztrációs feladatok ellátása
  • Gyártási lapok másolása
  • Fénymásolás

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Erős IT ismeret
  • 1 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!