www.cvonline.hu

Irodai Adminisztrátor

  • A hirdetés 1047 napja lejárt

Megbízonk részére keresünk az alábbi pozícióba kooléganőt:

Irodai adminisztrátor

Elvárások:

  • word, excel alapos ismerete
  • minimum középfokú végzettség

Előnny:

  • saját gépkocsi
  • szakirányú végzettség
  • nyelvtudás

Feladatok:

  • posta fogadása iktatása (van rá program) és irattározása
  • rendszeresen postára járni levélfeladás miatt (nagy Posta, postakönyves, csak be kell dobni, max.5 perc)
  • telefon forgalom bonyolítása
  • vendégek fogadása, kiszolgálása (kávé, üdítő)
  • szerződések/árajánlatok előkészítése
  • belső nyilvántartás vezetése (van rá program és szakmai támogatás)
  • banki utalások esetleges kezelése
  • havi számlázás
  • kimutatások megszerkesztése és e-mailben küldése partnerek felé

 Munkaidő:

  • 07.30.-16.00. -ig (ebédidő 30perc)
  • Munkakezdés 2014.07.01

Bérezés + juttatások:

  • Az első 3 hónapban 140 000 Ft bruttó bér
  • 3 hónap után 150.00 Ft bruttó bér
  • Egyéb juttatások (üzemanyag térítés, telefon)

Jelentkezés a E-mail cím megjelenítése címen fényképes szakmai önéletrajzal.

Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő