www.cvonline.hu

IRODAI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 1384 napja lejárt

FELADATOK

  • Kézbesítési igazolás és CMR-ek nyomon követése, visszaigazolása és továbbítása partnereink felé
  • Digitálisan küldött dokumentumok leellenőrzése és elfogadása, adatbázisunkba való feltöltése (SAP)
  • Papíralapú dokumentumok szkennelése és feltöltése a rendszerbe
  • Dokumentumok szolgáltatása partnereink kivánságának megfelelően
  • Támogatja a fuvarszervező csapat munkáját a rendszerben
  • Figyeli  a ügyfeleink által  visszaigazolt dokumentumok állapotát (begyűjtés / pick-up / számlázás) a rendszerünkben
  • Segítségnyújtás a fuvarlisták és VÁM-dokumentumok küldésében, valamint rendszeren belüli elektronikus üzenetek (EDI) létrehozásában
  • Segíti a ügyfélszolgálat munkáját. Ellenőrzi és lekönyveli a számlákat és részt vesz havi jelentések elkészítésében
  • Támogatja a könyvelési csoport munkáját az adminisztrációs és archiválási feladatok ellátásában
  • Előkészíti az üzleti levelezést és a postát
  • Általános irodai feladatok elvégzése

ÁLTALÁNOS ELVÁRÁSOK

  • Angol alapfokú nyelvtudás
  • Biztos számítogépes ismeretek és a MS Office ismerete
  • Rugalmasság, pontosság, kiemelt figyelemmel a részletekre
  • Dinamikus, önálló és képes felállítani a fontossági sorrendet
  • Pozitív hozzáállás a munkához, érett és felelős viselkedés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Tagja lehet egy nemzetközi szállítmányozási csapatnak
  • Dinamikus és jó hangulatú csapat
  • Rugalmas munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE

BUDAPEST, District XXIII, BILK Logistic Center

Várjuk önéletrajzukat a fizetési igény feltüntetésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő