www.cvonline.hu

Irodai adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1235897
lejárt

Most a Consequence Europe Magyarország Kft. keres adminisztrációs területre diák munkatársakat az I. kerületi irodájába.

Ők egy klasszikus contact centert, illetve kiszervezett ügyfélszolgálatot működtetnek, továbbá fő tevékenységként hátralékkezeléssel foglalkoznak, melyben több évtizedes tapasztalattal rendelkeznek.

Szeretnél munkát akár hosszabb távon is?
Ha tanulmányaid mellett időd engedi, akkor itt megtalálhatod a számodra biztonságot nyújtó, rugalmas munkalehetőséget akár több évre is!

Feladatok:

  • Levelek kezelése, ragszámozása, listás egyeztetése
  • Adatrögzítés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Monotonitás tűrú képesség
  • Pontosság, precizitás
  • MS Office alapfokú ismerete

Munkaidő:

  • Rugalmas beosztás mellett, 9:00 - 17:30 között.
  • Heti két nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.200 Ft-os órabér
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos, rugalmas munka hosszú távon
  • Igényes munkakörnyezet

Ha szeretnél egy inspiráló csapat tagja lenni, kapcsolatokat építeni, fejlődni és új ismerettséget szerezni, akkor várjuk önéletrajzos jelentkezésed,  az alábbi felületek egyikén: