www.cvonline.hu

IRODAI ADMINISZTRÁTOR

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Tudsz és hajlandó vagy keményen dolgozni a magad és a cég sikeréért?
Biztos munkahelyet keresel? Hosszútávra tervezel?
Fontos számodra a barátságos munkakörnyezet?
Családod van és jól jönne néha egy kis rugalmasság?

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • gyors, logikus gondolkodás
  • határozott fellépés

Feladatok:

  • potenciális vevők keresése telefonon
  • számítógépes adatbázis karbantartása
  • katalógusok küldése

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amire számíthatsz: munkakezdésedet teljes körű betanítással és a feladatkörök lépésről lépésre történő átadásával segítjük.

Önéletrajzod 2016. október 21-ig az alábbi e-mail címre juttasd el.
MetaloBox Kft. 8000 Székesfehérvár, Had u. 1-3.
Ha kíváncsi vagy ránk: www.metalobox.hu

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár