www.cvonline.hu

Irodai adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.17.
Hirdetés azonosító: 1078541

Zalaegerszegi Partnercégünk részére várjuk lelkes és motivált nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonyú diákok jelentkezését az alábbi pozícióra
Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Adategyeztetés
  • Scannelés
  • Iratrendezés

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Megbízhatóság
  • Rugalmas időbeosztás
  • Szorgalom

Juttatások:
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Hosszú távú folyamatos munkalehetőség

Egyéb hasonló állások Önnek
Londoni szállás munkalehetőséggel

EUWORK Kft.

Londoni szállás? Munkával? Jó kereseti lehetősé...

Üzletkötő / mellékállás (enciklopédiák és készségfejlesztő könyvek terjesztése)

Educa Kids

   Üzletkötő  (enciklopédiák és készségfejlesz...

Németországi éttermi munka

EUWORK Kft.

Németországba, a München mellett található Kirc...