www.cvonline.hu

Irodai adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1074551
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk  irodai adminisztráció pozícióba hallgatót.

Feladatok:

  • Központi telefon kezelése
  • Számlák/szállítólevelek kiadása
  • Egyéb titkársági feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Precizitás, pontosság
  • Azonnali munkakezdés
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: Heti 2 alkalommal, rugalmas

Amit kínálunk:

  • Bruttó 800 Ft/óra

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.