www.cvonline.hu

Irodai adminisztrátor

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Feladatok:

Adminisztratív feladatok:

  • Kivitelezési csapat munkájának adminisztratív támogatása, háttérmunkák elvégzése
  • Könyvelés előkészítése, számlázási feladatok elvégzése, dokumentáció
  • Megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Megrendelések, teljesítésigazolások elkészítése, nyilvántartása
  • Készpénzforgalom nyilvántartása, kézi kassza kezelése
  • Átadási dokumentációk összeállítása
  • Irodavezetési, szervezési feladatok

Személyi asszisztensi feladatok:

  • Kimutatások, prezentációk elkészítése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv használata írásban és beszédben egyaránt
  • Rugalmasság, jó szervezői készség,
  • Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány; saját autó feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Megbízható anyagi háttér
  • Kiváló csapat
  • Saját gépjármű használatának költségtérítése
  • Számítógép, telefon biztosítása
  • Határozott idejű munkaszerződés (2016 június – 2017 február)
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Kecskemét

Egyéb információ az állásról:

A cég ipari kivitelezéssel foglalkozik. Ebből adódóan a telephelyeken a munkavégzés irodakonténerekben történik.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol