www.cvonline.hu

Irodai adminisztrátor

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Kelet-Trans 2000 Kft. záhonyi irodájába felvételt hirdet

irodai adminisztrátor

munkakörbe.

Feladatok:

  • Adatrögzítés, szállítói számlák rögzítése, szállítói számlák kiegyenlítése (bankolás)

  • minimum középfokú végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs képesség (szóban és írásban)
  • hatékony, precíz pontos munkavégzés

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Pénzügy és könyvelés terén szerzett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni Önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő