www.cvonline.hu

Irodai Adminisztrátor, ügyintéző

  • A hirdetés 813 napja lejárt

Rockdairy Kft, állattartással foglalkozó, 2002-óta működő mezőgazdasági vállalkozás keresi irodai asszisztensi, ügyintézői munkakörbe leendő kollégáját.

Főbb feladatok, munkák:

  • A napi, heti, adminisztrációs feladatok elvégzése, nyilvántartások vezetése
  • Hivatalos szervezetek felé a rendszeres  jelentési kötelezettség, adatközlés mindenkori pontos elvégzése
  • Számlákhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Telefon, kimenő és bejövő posta kezelése, iktatása
  • Raktár készletek felügyelete, leltározása,adminisztrációja
  • Gyógyszer leltár pontos vezetése
  • Egyéb adminisztratív és napi egyéb felmerülő feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pozitív, aktív, lendületes személyiség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Toleráns, alkalmazkodó, megbízható és rugalmas személyiség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (általános irodai alkalmazások)
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Pontos, önálló, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Idegen nyelv ismerete
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Fiatal dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Békés Megye / Végegyháza

Az állás kezdésének várható időpontja:

2015.  Április -Május

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a megadott e-mail címre.

Helyek Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő