www.cvonline.hu

Irodai Adminisztrátor, ügyintéző Debrecen

  • A hirdetés 736 napja lejárt

A POZÍCIÓ LEÍRÁSA:
Nyugodt irodai munkakörbe keres egészségmegőrző termékeket forgalmazó Kft. fiatalos, lendületes, mosolygós, kedves ügyintézőt debreceni irodájába.

FELADATOK:

  • kapcsolattartás a beszállítókkal, viszonteladókkal
  • Vevői ajánlatok készítése
  • Számlázás
  • Vevői megrendelések feldolgozása, megrendelések követése
  • Adatbázisok napra készen tartása
  • Napi munkamenet támogatásához szükséges teljes körű ügyintézés, posta, bank

KÖVETELMÉNYEK:

  • Lendületes személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Rendszerezettség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú szintű aktív angol
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Photoshop)
  • Lendületes hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Magabiztos önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

MUNKAREND:

  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Debrecen, Mester u.

FIZETÉS:

  • Kérjük, pályázatban jelölje meg bérigényét.

ELŐNY:

  • Spanyol, Román, Lengyel nyelvek ismerete

TÁMOP program keretében 25 év alatti fiatal illletve pályakezdők jelentkezését is várjuk.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:
Ha szeretné megpályázni az állást, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol