www.cvonline.hu
Irodai adminisztrátor (Referenciaszám: PJ5061)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.07.
Hirdetés azonosító: 1089929
lejárt

Budapesti multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Irodai adminisztrátor

Feladatok:
- Szerződések véleményezéséről belső nyilvántartási rendszer vezetése excelben és annak naprakész tartása
- Bejövő szerződések adatainak rögzítése
- Bejövő és kimenő anyagok lementése
- Szervezeti központi e-mail címére bejövő igények feldolgozása, követése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói számítógépes ismeretek: Outlook, World, Excel, PPT
- Munka vállalása 2016.11.21 2016.11.25 és 2016.12.12 2016.12.16 között napi 4 órában

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (Békásmegyer, Batthyányi tértől 20 percre)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.