www.cvonline.hu
Irodai adminisztrátor (Referenciaszám: PJ3920)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.01.
Jelentkezési határidő: 2015.10.06.
Hirdetés azonosító: 978160
lejárt

XI. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi munkakörbe:

Irodai adminisztrátor

Feladatok:
- Rendelések egyeztetése, rögzítése és nyomon követése
- Kapcsolattartás raktárral, szállítmányozóval
- Fuvarokmányok nyomon követése
- Szoros együttműködés az értékesítőkkel és a készletgazdával
- Riportok előkészítése

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
- Heti 20 óra vállalása 2016. március 31-ig

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.