www.cvonline.hu

Irodai adminisztrátor (műszaki terület)

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Cégünk munkatársat keres azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Irodai adminisztrátor

Feladatok:

·         külső – belső levelezés (Hatóságok, beruházók, kivitelezők, társosztályok);

·         bérlap írás, szabadság- és, orvosi alkalmasság nyilvántartása;

·         saját és idegen beruházási munkák megvalósításával kapcsolatos egyeztetések;

·         létesítési engedélyek, kiviteli tervek fogadása, nyilvántartásba vétele;

·         műszaki átadás-átvételi jegyzőkönyvek elkészítése a dokumentumok alapján, kiadása aláírásra, adatbevitel statisztikai nyilvántartáshoz;

·         elkészült, átvett létesítmények dokumentációjának irattározása;

·       üzemeltetési engedélyek megkérése, a kérelemhez szükséges dokumentáció összeállítása, továbbítása;

·         havi, negyedéves statisztikák készítése;

·         iktatás, iratkezelés;

·         irodaszerek és egyéb anyagok igénylések feladása, rendszerezése.

Elvárások:

·         középfokú végzettség;

·         MS Office programok (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete;

·         problémamegoldó gondolkodásmód;

·         feladatorientált, határozott személyiség

·         mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való készség.

Előny:

·         adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

·         változatos, felelősségteljes munkakör;

·         versenyképes jövedelem;

·         hosszú távú munkalehetőség.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény és a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar