www.cvonline.hu

Irodai adminisztratív tevékenység (Vállalati jog területen)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.27.
Hirdetés azonosító: 1203330

Hazai meghatározó távközlési vállalatnak keresünk Irodai Adminisztratív munkára diákokat! Hosszú távú munkalehetőséget biztosít számodra, görgess lejebb a részletekért!

Feladatok:

  • A csoport adminisztratív támogatása

  • Az elmaradásról szóló értesítők / felszólítások és tértivevények iktatása rendszerbe történő felvitele.

  • Bizonylat szerint befizetett összegek rendszerben történő regisztrálására -ennek alapján az ügyfélstátusz modosítása.

Elvárások:

  • Aktív /nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Betöltött 18. életév

  • Nagyfokú monotóniatűrés

  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő:

H-P 09.00 - 17.00 óra között  minimum heti 20-24 órában

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Folyamatos, több hónapos munkavállalás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 835 Ft/óra/fő

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet

  • Adminisztratív munkatapasztalat

  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz

  • Fiatalos légkör

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet kérlek, hogy jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történő Link megjelenítése útján.