www.cvonline.hu

Irodai adminisztratív munka, Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 550901

Rendelkezel pár nap szabadidővel? Szeretnél pénzt keresni? Ki akarod próbálni magad, tapasztalatokat akarsz szerezni?

Feladatok:
  • klasszikus irodai tennivalók elvégzése:
  • adatrögzítés,
  • iktatás, iratkezelés,
  • lefűzés, csomagolás.
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • gyors, ugyanakkor precíz, pontos munkavégzés,
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete,
  • megbízhatóság.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 655 Ft / óra.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: heti 40 óra, Hétfő-Csütörtök: 8.00-16.30, Péntek 8.00-14.00 (13.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a következő e-mail címen: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: ADAT 01 Csak azon diákok jelentkezését várjuk, akik a megadott feltételeket tudják vállalni.