www.cvonline.hu

Irodai adminisztratív kisegítői munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1099120

Egyszerű Ms-Officeban történő feladatok ellátására keresünk állami szektorban működő Budapest, 13. kerületi parterünkhöz diákokat, 4 hónapos munkavégzésre, irodai adminisztratív munkára. Részmunkaidőben is!

Feladatok:

- Excel-tábla feltöltése  rendelkezésre álló szerződésekből (papír anyagból).

- Word körlevelek készítése meglévő excel táblázatból.

- Szerződésmódosítások előkészítése, adminisztrációja (Sablon alapján történő szerkesztés)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony 2017.03.31.-ig
  • Heti minimum 3 nap vállalása délelőtt vagy délután  08:00-16:30-ig 2017.03.31.-ig
  • 4-8 órában
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Betöltött 18. életév

Előnyt jelent:

  • Nagy munkakedv
  • Tanulási vágy
  • Tapasztalatszerzésre való hajlandóság
  • Hasonló munkakörben szerzett irodai tapasztalat vagy
  • Az Ms-Office szövegszerkesztő / táblázatkezelő haladó ismerete

Amit kínálunk

  • br. 700 Ft/óra órabér