www.cvonline.hu

Irodai adminisztrációs munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 805757
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • A termeléssel kapcsolatos dokumentumok, iratok karbantartása, rendezése
  • Számítógépes adatrögzítés
  • Telefonos kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs folyamatok segítése
  • A munkaidő kis részében áru összekészítés, visszáru szétrakás, marketinganyag összekészítés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Precizitás
  • Szervező, rendszerező készség
  • Komplex folyamatok átlátásának képessége
  • Szabálytisztelet

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 6-14.

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 600 Ft/óra
  • Multinacionális vállalati környezet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, regisztrálj a honlapunkon (Link megjelenítése), tölts fel önéletrajzot, és jelentkezz a munkára.

Játssz velünk Te is!

Szállj harcba a 75.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése/diakoknak/jatek