www.cvonline.hu

Irodai adminisztrációs munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 1009792
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnercégünk budapesti telephelyére keresünk adminisztrációs munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • a napi működéshez szükséges adminisztráció elvégzése
  • napi / het / havi jelentések készítése a karbantartási vezető részére
  • adatok rögzítése, ellenőrzése, frissítése a számítógépes rendszerben
  • a beszerzés ellenőrzése
  • a műszakvezetők és a mérnökök munkájának adminisztratív támogatása (beosztások készítése, megbeszélések, tréningek szervezése)

Elvárások:

  • folyékony angol nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek
  • jó szervezői készség
  • jó kommunikációs készség
  • minimum 2 éves adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • spanyol vagy német nyelvtudás
  • informatikai képesítés (pl. ECDL)
  • jelentések készítésében szerzett tapasztalat

Juttatások:

  •  hosszútávú elhelyezkedési lehetőség
  •  átlagbéren felüli jövedelmezés

Jelentkezését angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével (pdf vagy doc formátumban), bruttó bérigény megjelölésével regisztrációt követően a Link megjelenítése weboldalon teheti meg.