www.cvonline.hu

Irodai adminisztrációs gyakorok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 999228
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk Irodai adminisztrációs gyakornok munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Pénzügyi kimutatások készítésében való részvétel
  • Adminisztrátor feladatok ellátása
  • Excel dokumentációk és statisztikák frissítése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Irodai munkatapasztalat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: heti 20-30 óra vállalása hétfő és péntek között

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 900 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.