www.cvonline.hu

Iroda üzemeltető munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.11.01.

Partnercégünk multinacionális nagyvállalat irodaépületének üzemeltetésével foglalkozik, ahová új munkatársat keres:
Iroda üzemeltető feladatokra.

Pozíció leírása / Job description

- Kávé-és víz automaták töltése/üzemeltetése
- Aktív részvétel az irodai költöztetések végrehajtásában (7.000 m2-en)
- Konferencia, rendezvény esetén a kért szolgáltatások teljesítése, termek előkészítése, átrendezése
- Irodai szolgáltatások teljesítése
- A hibabejelentések fogadása, kezelése és nyomon követése nélkül nem kezdődhet el munkanap
- A postai levelek és csomagok kezelése, szétválogatása, kiosztása és begyűjtése időben
- Az irodai gépek papírral történő feltöltése
- Belső adminisztrációs feladatok elvégzése és a kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Szolgálatkészség, energikus személyiség és a munkához való pozitív hozzáállás
- Hatékony munkavégzés
- Rugalmasság, önállóság, kezedeményezőkészség
- Csapatjátékos attitűd
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Gépkocsivezető engedély előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

- Alkalmazotti jogviszony
- Korlátlan mobiltelefon használat
- Cafeteria próbaidő után

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -