www.cvonline.hu

IRATVÁLOGATÓ - Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 864995

Magyarország 10 LEGNAGYOBB munkaerő szolgáltató cégének egyike. 2005 tavaszán alakult, a Prohome Cégcsoport tagjaként, a már 10 éve működő Prohome Kft. humánerőforrás ágazatának jogutódjaként. Eddig több mint száz ügyfél ismerte meg szolgáltatásainkat, akik felé közel 10 millió ledolgozott munkaórát teljesítettünk. Rendelkezel heti pár nap szabadidővel? Szeretnéd hasznosan eltölteni szabadidődet? Szeretnél pénzt keresni, tapasztalatot szerezni? Budapesti helyszínre keresünk lelkes dolgozni vágyó diákokat. Idén nyáron nappalin végzettek jelentkezését is várjuk. Dolgozzatok nálunk, okt. 31ig legálisan!

Feladatok:
  • Irattári anyagok válogatása
  • könnyű fizikai munka
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony, ne feledd, ha előző félévben fejezted be nappalis tanulmányaidat, legálisan dolgozhatsz diákként október 31-ig!
  • megbízhatóság,
  • pontosság, precizitás
  • terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • fix órabér
  • azonnali kezdés,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Munkaidő: 2014.10.06.-09.-ig 13:00-19:00-ig.
  • Munkavégzés helye: Budapest 10. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezésed várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre.
E-mailed tárgya legyen IN-04! Kérlek, tüntesd fel, mely napokat tudod vállalni!