www.cvonline.hu

IRATTÁRVEZETŐ-HELYETTES

  • A hirdetés 964 napja lejárt

A DocuDepo Kft. hosszú évek óta piacvezető szerepet tölt be a dokumentumkezelés területén.

Teljes munkaidőben keresünk Kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Iratkezeléssel kapcsolatos ügyviteli feladatok ellátása,
  • Központi irattári anyagok kezelése, rendezése,
  • A cég szerződött Ügyfeleinél iratrendezési és ehhez kapcsolódó feladatok ellátása,
  • Iratkezelési folyamatok szervezése,
  • Irattáros Kollégák munkájának koordinálása,
  • Kimutatások készítése

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Önálló és csoportos munkavégzés,
  • Precizitás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Ügyfélorientáltság

Előny

  • Irattárosi szakképesítés vagy levéltáros felsőfokú végzettség,
  • Targoncavezetői jogosítvány,
  • Gyors- és gépírói tudás,
  • Irattári szoftver ismeret,

Munkavégzés helye: Dunaharaszti és kihelyezett helyszínek

Munkába állás ideje: Azonnal

Ha úgy gondolod, hogy szívesen dolgoznál a csapatunkban, akkor küldd el önéletrajzod a pozíció, és a fizetési igényed megjelölésével az alábbi elérhetőségre.

Jelentkezőink figyelmébe ajánljuk, hogy azon pályázókat áll módunkban meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek, továbbá a várhatóan beérkező nagy mennyiségű pályázati anyagok következtében visszajelzést azon pályázóknak áll módunkban adni, akik meghallgatáson vesznek részt! Köszönjük a megértésüket!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő