www.cvonline.hu

Irattározási asszisztens

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Lechner Központ Csapata

keres

munkatársat

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • önálló, pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • terhelhetőség
  • monotonitástűrés
  • jó kommunikációs készség

Feladatok:

  • Iratok digitalizálása
  • Digitalizált iratképek ellenőrzése és meta adatokkal való ellátása
  • Esetenként vidéki munkavégzés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Előny:

  • adatrögzítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • jó munkakörülmények
  • fiatalos csapat
  • plusz juttatási csomag (cafetéria)

Napi munkaidő: állandó délutános műszak 14:00-tól 22:00-ig

Határozott idejű munkaszerződés 2015.12.31-ig

Munkavégzés helye: Budapest

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű