www.cvonline.hu

Irattáros

  • A hirdetés 739 napja lejárt

Budapest IV. kerületi bankfiókokba keresünk

Irattáros

munkatársat azonnali kezdéssel

Feladatok

  • iratrendezés, iktatás, lefűzés, archiválás
  • fénymásolás, scannelés
  • postázás

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Egyéb:

  • Munkaidő: Hétfőtől Péntekig napi 8 óra, felváltva két bankfiókban
  • Bérezés: bruttó 658.- Ft/óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő