www.cvonline.hu

Irattáros

  • A hirdetés 1285 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Irattáros

(Gyál)

 (A munkavégzés helyére - Gyál - külön buszjárat indul a Határ útról)

Főbb feladatok:

  • Iratok, dobozok pakolása (15-20 kg), rendezése
  • Raktározási feladatok ellátása
  • Jegyzékek elkészítése
  • Irattári rend kialakítása
  • Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási problémák proaktív kezelése
  • Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok

Szükséges végzettség/tapasztalat:

  • Minimum érettségi és erkölcsi bizonyítvány
  • Levéltári szakképesítés és hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, dokumentumkezelési tapasztalat
  • Vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány előny! (3313)

Képességek:

  • Logisztikai, raktározási technológiai feladatok ellátására való képesség
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Csapatot támogató hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Gyors kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat

Önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Gyál
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő