www.cvonline.hu

Irattáros

  • Az álláshirdetés 28 napja lett aktiválva

Bankfiókba keresünk

Irattáros

munkatársat azonnali kezdéssel

Feladatok:
  • iratrendezés, iktatás, lefűzés, archiválás
  • fénymásolás, scannelés
  • postázás
Elvárások:
  • általános iskolai végzettség
  • előny: felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Juttatások:
  • Munkaidő: heti 40 óra, Hétfőtől Péntekig napi 8 óra
  • Munkavégzés helye: Budapest II. és III. kerületi fiókban vagy

Budapest XVII. és X. kerületi fiókban

  • Bérezés: havi nettó bér körülbelül 80.000 Ft

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a
E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.