www.cvonline.hu

Irattáros

  • Az álláshirdetés 90 napja lett aktiválva

Bankfiókba keresünk

Irattáros

munkatársat azonnali kezdéssel 4 hónapos határozott időre

Feladatok:
  • iratrendezés, iktatás, lefűzés, archiválás
  • fénymásolás, scannelés
  • postázás
Elvárások:
  • általános iskolai végzettség
  • előny: felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Juttatások:
  • Munkaidő: heti 40 óra, Hétfőtől Péntekig napi 8 óra
  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Bérezés: bruttó 658,- Ft/óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a
E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -