www.cvonline.hu

Irattáros / Targoncavezető

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Irattáros / Targoncavezető - Gyál

 (A munkavégzés helyére - Gyál - külön buszjárat indul a Határ útról)

Főbb feladatok:

  • Iratok, dobozok pakolása (15-20 kg), rendezése
  • Targoncavezetői/raktározási feladatok ellátása
  • Jegyzékek elkészítése, Irattári rend kialakítása
  • Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási problémák proaktív kezelése
  • Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok

Szükséges végzettség/tapasztalat:

  • Érettségi és erkölcsi bizonyítvány
  • Vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány (3313)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, dokumentumkezelési tapasztalat

Képességek:

  • Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Monotónia tűrés
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Csapatot támogató hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Gyors kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat

Önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Gyál
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő