www.cvonline.hu

Irattáros szakember

  • A hirdetés 6 napja lejárt

rhenus

A világ egyik vezető irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Főbb feladatok:

  • Iratok, dobozok pakolása, rendezése (max.15 kg)
  • Iratok szállítása
  • Irattári rend kialakítása
  • Raktározási feladatok
  • Jegyzékek elkészítése/adminisztráció
  • Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási problémák proaktív kezelése
  • Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok
  • Adatszolgáltatás - szállítás

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  • Minimum középfokú vagy szakmunkás végzettség és erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Hasonló területen, dokumentumkezelésben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • Levéltári szakképesítés, szakmai végzettség előny
  • C kategóriás jogosítvány előny
  • Targoncavezetői engedély / tapasztalat előny

Szükséges képesség:

  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós (Buszjárat Csepelről), Budapest és vonzáskörzete

Önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre küldje.

Helyek Szigetszentmiklós
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Irattáros
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű