www.cvonline.hu

Irattáros / Raktáros

  • Az állásajánlat lejárt.

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata,
az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

(A munkavégzés helyére - Gyál - külön buszjárat indul a Határ útról)

Főbb feladatok:

  • Iratok, dobozok pakolása (15-20 kg), rendezése
  • Raktározási feladatok ellátása
  • Jegyzékek elkészítése, Irattári rend kialakítása
  • Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási problémák proaktív kezelése
  • Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok

Szükséges végzettség/tapasztalat:

  • Érettségi és erkölcsi bizonyítvány
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, dokumentumkezelési tapasztalat

Képességek:

  • Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Monotónia tűrés
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Csapatot támogató hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Egyműszakos munkarend
  • Gyors kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat

Önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre küldje.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye Gyál
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Gyál