www.cvonline.hu

Irattáros Érdre

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Érdi bankfiókba keresünk

Irattáros

munkatársat azonnali kezdéssel

Feladatok

  • iratrendezés, iktatás, lefűzés, archiválás
  • fénymásolás, scannelés
  • postázás

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Egyéb

  • Munkaidő: heti 20 óra, Hétfőtől Péntekig napi 4 óra, vagy lehetőség van a heti 20 órát 2-3 munkanap alatt is ledolgozni.
  • Bérezés: bruttó 731.- Ft/óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

Helyek Érd
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő