www.cvonline.hu

Irattáros (délutáni műszakban)

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

A munkavégzés helyére külön buszjárat indul a Határ útról, a munkavégzés ideje 13:30-tól 22 óráig tart.

Főbb feladatok:

  • Iratok, dobozok (15-20 kg) pakolása, rendezése
  • Raktározási feladatok ellátása
  • Jegyzékek elkészítése
  • Irattári rend kialakítása
  • Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási problémák proaktív kezelése
  • Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok

Szükséges végzettség/tapasztalat:

  • Minimum érettségi és erkölcsi bizonyítvány
  • Levéltári szakképesítés és hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny
  • Vezetőállásos targoncavezetői engedély előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, dokumentumkezelési tapasztalat

Képességek:

  • Logisztikai, raktározási technológiai feladatok ellátására való képesség
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Csapatot támogató hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Gyál (külön buszjárat indul a Határ útról)

Önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre küldje.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Helyek Gyál
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő