Irattári kisegítő - adatrögzítő diákmunka (Dunaharaszti) (Referenciaszám:PJ2533)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.11.14.
Jelentkezési határidő: 2014.01.01.
Hirdetés azonosító: 693511
lejárt

Dunaharaszti partnercégünk megbízásából keresünk diákokat kisegítő jellegű könnyű fizikai/adminisztratív munkára.

Irattári kisegítő - adatrögzítő diák

Feladatok:
- Irattári dobozok pakolása, rendszerezése
- Munkafolyamat adminisztrálása

Elvárások:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- 8 órás műszak vállalása
- Heti minimum 2 alkalom vállalása
- Megbízható, rugalmas személyiség

- Fizikai teherbíró készség

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.