www.cvonline.hu

Irattári Csoportvezető

  • A hirdetés 1071 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, munkatársat keres:

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Irattári csoport munkájának felügyelete, napi szintű szervezése
  • A beérkezett – irattárhoz kapcsolódó – megrendelése teljesítése
  • Napi szinten felmerülő kikeresési problémák proaktív kezelése
  • DRC - operatív tevékenységet mérő – riport ellenőrzése, elemzése.
  • A raktár munkavédelmi előírásainak betartása/betartatása
  • Megrendelések nyomon követése, a teljesítési időpontok betartatása
  • Ügyfél reklamációk kezelése, megoldása
  • Aktív részvétel a csoport munkájában és a hatékony munkakultúra kialakításában
  • Az irattáros csoport szakmai fejlődése érdekében fejlesztési tervek készítése

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  • Minimum érettségi és erkölcsi bizonyítvány
  • Hasonló területen szerzett több éves munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dokumentumkezelési tapasztalat előny

Képességek:

  • Logisztikai, raktározási technológiai feladatok ellátására való képesség
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Csapatot támogató hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Gyors kezdési lehetőség

Fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Gyál
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő