www.cvonline.hu

Irattári belső szolgáltatási vezető munkatárs

  • A hirdetés 682 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

 (Munkavégzés helye: Páty)

Feladatok:

  • Az irattári csoport napi munkafolyamatainak szakmai és operatív irányítása;
  • Munkatársak szakmai támogatása, fejlesztése;
  • Kapcsolattartás a Bank meghatározott területeivel,
  • Ügyvitelileg szabályozott feladatok ellátása;
  • Irat és adattár adminisztrációs feladatainak ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Minimum 1 év vezetői tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Kreativitás;
  • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2015. május 01.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő