www.cvonline.hu

Irattári belső szolgáltatási munkatárs

  • A hirdetés 712 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

irattári belső szolgáltatási munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Akták kezelése, kiszállítása ügyintézők részére
  • Szkennelési kérelmek teljesítése
  • Dokumentumok aktába helyezése
  • Akták, dokumentumok selejtezése
  • Ügyvitelileg szabályozott feladatok ellátása
  • Irat és adattár adminisztrációs feladatainak ellátása

Követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt
  • Terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. március 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő