www.cvonline.hu

Iratrendezés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.23.
Hirdetés azonosító: 1238740

Dolgozz rugalmasan suli mellett egy jó csapatban!

Hazai meghatározó távközlési vállatnak keresünk Adminisztratív munkára diákokat! Hosszú távú munkalehetőséget biztosít számodra, görgess lejebb a részletekért!

Feladatok:

  • Iratrendezés

  • Borítékolás, postázás

  • Egyéb egyszerű adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Heti minimum 20 óra vállalása

Munkaidő: 7.00-15.00 között rugalmas beosztásban

Előnyt jelent:

Heti 30-40 óra vállalása

Amit nyújtunk

  • Bruttó 900 Ft

  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal

  • Igényes munkakörnyezet

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted a E-mail cím megjelenítése címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről