www.cvonline.hu

Iratköltöztetés - Alkalmi munkalehetőség!

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 885558
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Irodaköltöztetéshez keresünk diákokat.

Feladatok:

  • csomagolás, dobozolás
  • címkézés
  • raklapok feltöltése irodaszerekkel, iratkokkal
  • kézikocsik, lift biztosított a munkához

Munkaidő: December 22.-ig heti 1-2 nap 8-10-12 órában

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • önálló munkavégzés
  • csapatmunkában való aktív részvétel
  • segítőkészség
  • a munka megkezdése előtt részvétel munkavédelmi tájékoztatón

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet
  • Bruttó 750 Ft/óra
  • karácsony előtt még vállalható alkalmi munka

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után a hirdetésre egyetlen kattintással jelentkezhetsz.