www.cvonline.hu

Iratkezelő

  • A hirdetés 537 napja lejárt

Partnercégünk részére új kollégákat keresünk határozott 3 hónapos időtartamra az alábbi pozícióba:

Iratkezelő

Feladatok:

Dokumentumok postázása, szkennelése, iktatása

Borítékolás, levelek csoportosítása

Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

Középfokú végzettség

Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

B kategóriás jogosítvány

Saját gépjármű (munkába járáshoz)

Jó lényeglátási képesség

Monotónia tűrés

Pontos, precíz munkavégzés

Angol nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem

Munkába járási költségtérítés

Munkaidő:

Napi 8 óra, 2 műszakos beosztásban (06:00-14:00, 14:00-22:00)

A foglalkoztatás határozott időtartamú, 3 hónapig tart!

Munkavégzés helye:

Heves megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Heves
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő