www.cvonline.hu

Írányítástechnikai üzembehelyező mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2017.03.02.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nemzetközi gyártó cég, mely folyamatos bővülésének köszönhetően külföldi üzembehelyező projektek kapcsán Írányítástechnikai üzembehelyező mérnök pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

- A vállat által szállított erőművi komponensek és rendszerek (gőzturbinák, víz-gőz körfolyamat) folyamatirányító rendszereinek (mérés, vezérlés, szabályozás) tervezése és üzembe helyezése
- A dokumentációban megadott szakmai útmutatások és a nemzetközi sztenderdek követése a normáknak megfelelően
- Az üzembe helyezésen dolgozó munkatársak szakmai irányítása
- Határidők betartása, beszámolók, dokumentációk készítése
- Az üzembe helyezett rendszer átadása az ügyfél kinevezett szakemberei részére egy „Training on the Job” oktatás keretében.

Elvárások:

- Gyengeáramú villamosmérnöki diploma, irányítástechnikai ismeretekkel
- Aktív, magas szintű ANGOL nyelvtudás,illetve német nyelvismeret előnyt jelent
- MS Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete
- Oktatásban, tudás-átadásban alkalmazható kompetenciák
- Mobilitás: folyamatos részvétel 2-3 hónapos külföldi projekteken (világszerte),
- Együttműködő, kiváló alkalmazkodó képesség, önálló,
- Minőség orientált személyiség.
- Csapatszellem, kiváló alkalmazkodóképesség
- Határozottság, terhelhetőség
- Nyitottság más kultúrák iránt

Előny:
- Hasonló irányítástechnikai munkatapasztalat / ismeretek,
- Külföldi munkatapasztalat
- Erőművi munkatapasztalat

Amit kínálunk:

- Nemzetközi csapatban folyó a munkavégzés
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Világ körüli projekteken való részvétel
- Dinamikus fiatalos csapat
- Hosszútávú karrier lehetőség
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -