www.cvonline.hu
Irányítástechnikai mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.10.23.
Hirdetés azonosító: 980880
lejárt

Ipari megoldásokkal (mérés-, szabályozás és vezérléstechnika) foglalkozó partnerünk számára keresünk ipari automatizálás területre Irányítástechnikai mérnököt.

Feladatok:

  • PLC, HMI programozás
  • Primer műszerek konfigurálása
  • Részvétel a helyszíni beüzemeléseken
  • Ipari automatizálás és irányítástechnikai területen ajánlatkészítés a bejövő érdeklődésekre, megkeresésekre
  • Megrendelők teljes körű kiszolgálása, műszaki egyeztetések lebonyolítása
  • Részvétel a kiviteli tervezésben
  • Megvalósulási dokumentációk összeállítása

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • PLC programozás ismerete
  • EPLAN felhasználói szintű ismerete
  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Ajánlatkészítésben szerzett tapasztalat
  • Word, Excel magas szintű ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Olaj/gáz és vegyiparban szerzett releváns munkatapasztalat
  • DCS rendszerek ismerete
  • Villamos tervezői jogosultság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Hosszú távú, biztos munkavégzés
  • Továbbképzéseken való részvétel

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.