www.cvonline.hu

Irányítástechnikai mérnök

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.02.22.
Hirdetés azonosító: 966151

Ügyfelünk egy nemzetközi gyártó cég, mely folyamatos bővülésének köszönhetően Kecskemétre Irányítástechnikai mérnök pozícióba keres munkatársat karbantartási területre.

Feladatok:

- Elektrotechnikai / irányítástechnikai karbantartó team szakmai irányítása
- Elektrotechnikai/irányítástechnikai megoldások kidolgozása
- Szakmai személyzet vezetése
- Vevői ajánlatkérések kidolgozásában való aktív részvétel
- Karbantartásban való segítségnyújtás
- Karbantartási vezető munkájának támogatása
- Hiba- és kárelemzések végrehajtása
- Berendezések optimalizálásához, károk és üzemkiesések megakadályozásához szükséges intézkedések meghozatala
- Külső szolgáltatások felügyelete, jelentkezések kezelése
- Kiválasztási, képzési és szakképzési intézkedések megvalósítása, karbantartó csapat kiválasztása és képzése
- Fejlesztési folyamatokban való részvétel és formálás, karbantartási és vizsgálati tervek kidolgozásában és gondozásában való részvétel

Elvárások:

- Villamosmérnöki (automatizálás, irányítástechnika) végzettség
- Több éves szakmai tapasztalat termelő berendezések karbantartásában és rendszerépítésben
- SIMATIC automatizálási ismeret (PLC, HMI, sw),
- Aktív középszintű szakmai német nyelvismeret.
- B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus fiatalos csapat
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján