www.cvonline.hu

Irányítástechnikai mérnök

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Műszaki- és Energiaszolgáltatása

munkatársat keres

Feladatai:

  • Gyógyszeralapanyag gyártás folyamatirányító informatikai rendszereinek üzemeltetése, karbantartása és fejlesztése;
  • Üzemek és laboratóriumok irányítástechnikai és automatizálási feladatainak ellátása;
  • Folyamatok modellezése, paraméterezése, műszerezésének tervezése, mérési adatok gyűjtése, technológiai programok tervezése, írása, módosítása;
  • Folyamatirányító számítógépek, eszközök (DCS, PLC) telepítése, beüzemelése;
  • Folyamatirányító programok módosítása, tesztelése;
  • A folyamatirányító rendszer validáltságának biztosítása, minőségbiztosítási elvárásoknak történő megfeleltetése, minőségbiztosítási dokumentumok készítése.

 Elvárásaink:

  • Villamosmérnök végzettség;
  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség;
  • ·Precíz munkavégzés.

 Előnyt jelent:

  • Automatizálási szakirányon szerzett végzettség;
  • Erős- és gyengeáramú területeken szerzett ismeretek;
  • Yokogawa DCS és GE Fanuc PLC programozási ismeretek.

 Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

 Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal 2015. Augusztus 2-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol