www.cvonline.hu

Irányítástechnikai mérnök

munkatársat keresünk fóti telephelyre, hosszú távú munkára.

Feladatok:
  • Irányítástechnikai vezérlő szekrények konfigurációs feladatainak elvégzése;
  • PLC-k integrálása;
  • Applikációs szoftverek ellenőrzése;
  • Vevői FAT-ok műszaki támogatása
  • Szoros együttműködés a helyi gyártó-és tesztcsapattal, illetve a külföldi mérnökségekkel
Elvárások:
  • Villamosmérnöki végzettség irányítástechnikai tapasztalattal;
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt);
  • PLC / DCS üzembehelyezési ismeretek;
  • Hálózatismeret;
  • Forgógépek irányítástechnikájának ismerete;
  • Kiváló csapatjátékos, jó kommunikációs és együttműködő készség;
  • Pontos és szervezett munkavégzés a határidők tartása mellett;
  • Struktúrált, mérnöki gondolkodásmód;
  • 2-3 év ipari tapasztalat beüzemelői vagy karbantartási területen;
  • Windows és Office felhasználói szintű ismerete.
  • Előny:
    • Olasz nyelvismeret
    • Mark VIe /s illetve Bently Nevada rezgésdiagnosztika rendszerek ismerete;
    • Gázveszély jelző illetve tűzjelző és oltó rendszerek ismerete;
    • Gázturbinák, generátorok és kompresszorok ismerete;
    • Erőművi irányítástechnikai rendszerek ismerete;
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem;
  • Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat;
  • Budapestről való bejárás biztosítása;
  • Előrelépési, képzési lehetőségek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Fót
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest