www.cvonline.hu

iPhone (iOS) fejlesztő

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi informatikai nagyvállalat budapesti irodája. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk tapasztalt iOS fejlesztőket.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Vállalatirányítási szoftverek fejlesztése
  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel, szakmai egyeztetés a csapattal illetve a megbízóval.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus) végzettség
  • 1-2 éves iOS fejlesztői tapasztalat
  • Objecive-C, iOS (iPhone) SDK ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (napi kapcsolattartás külföldi csapattagokkal)
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód.

Előnyök:

  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Magas fizetés, kiemelkedő juttatási csomag.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
Dutch speaking Helpdesk Agent

HAYS Hungary Kft.

Dutch speaking Service Desk Agent position is o...
Budapest

Service Delivery Manager

Service Delivery Manager position is now open a...
Budapest

Service Desk Manager

Service Desk Manager position is now open at ou...