www.cvonline.hu
Exact Solutions Kft.-iPhone (iOS) fejlesztő

iPhone (iOS) fejlesztő

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi informatikai nagyvállalat budapesti irodája. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk tapasztalt iOS fejlesztőket.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Vállalatirányítási szoftverek fejlesztése
  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel, szakmai egyeztetés a csapattal illetve a megbízóval.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus) végzettség
  • 1-2 éves iOS fejlesztői tapasztalat
  • Objecive-C, iOS (iPhone) SDK ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (napi kapcsolattartás külföldi csapattagokkal)
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód.

Előnyök:

  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Magas fizetés, kiemelkedő juttatási csomag.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Architect - Front End

RecruIT Kft.

.NET Architect - Front End B04naf Multinacioná...
Budapest

Webfejlesztő (ASP.NET)

Webfejlesztő (ASP.NET) B09webf Szoftverfejle...
Pest

.NET Front End tesztelő

.NET Front End tesztelő B04nft Multinacionális...
Pest