www.cvonline.hu

IPARI VILLANYSZERELŐ - HOLLANDIA

  • A hirdetés 716 napja lejárt
IPARI VILLANYSZERELŐ MUNKA HOLLANDIÁBAN
Hollandiába, Horst városában található konzervgyártó üzembe keresünk társalgási szintű angol vagy német nyelvtudással rendelkező ipari villanyszerelőket hosszú távra.
További információk:

Feladatok:
A gyártósoron található gépek jó műszaki állapotának fenntartása, szállítási rendszerek, targoncák és perifériák villanyszerelése, valamint a magas színvonalú, és a biztonságos termelés biztosítása.

Fizetés: 10.33 € bruttó órabér, fizetés hetente
plusz műszakokért 114%-os fizetés

Szállás: biztosított, 60 €/hét

Elvárások a jelentkezőktől:
társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
- elektronikai végzettség
1-2 év tapasztalat gyártósorok, gépek villanyszerelése terén
- specializáció előny lehet
- rendkívüli munkabírás
- precíz munkavégzés
- angol/német nyelvű referencia releváns munkatapasztalatról

Közvetítői szolgáltatásunk teljes mértékben ingyenes!

Önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk.

Link megjelenítése

Irodáink

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Elvárás

  • minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
  • min. 2 éves tapasztalat az ipari termelés terén
  • munkvégzés egyénileg és csapatban
  • akár több műszak vállalása (114% fizetés ekkor)

Amit nyújtunk

Fizetés: 9.95 € bruttó, fizetés hetente, plusz műszakokért 114%-os fizetés

Szállás: biztosított, 60 €/hét