www.cvonline.hu

Ipari varrónő/ Kárpitos

  • Ez az állásajánlat 5 napon belül lejár

Offenburg környéki üzemünkbe

2 IPARI VARRÓNőT
és 1 KÁRPITOST

keresünk!

Német bejelentést, pontos és rendszeres fizetést, valamint hosszútávú munkalehetőséget kínálunk egy kellemes munkakörnyezetben, barátságos, segítőkész kollegákkal!

Feladatok:

  • Ipari varrógép biztos használata
  • Ágymatracok, huzatok varrása/ bútorkárpitozás

Elvárások:

  • Ipari varrásban/kárpitozásban szerzett tapasztalat, varrónői/kárpitos végzettség
  • Társalgási szintű német nyelvtudás (B1-től)
  • Saját gépjármű és jogosítvány

Amit kínálunk:

  • német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel
  • világszínvonalú, modern munkakörnyezet
  • biztos jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően
  • fejlődési lehetőség
  • stabil, hosszútávú munkahely
  • német nyelvtanfolyam
  • igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk
  • segítünk a beilleszkedésben

Órabér: Brutto: 11-12,-

Fényképes szakmai önéletrajzát bizonyítvánnyal és referenciával a következő e-mail címre várjuk.

Ha telefonon lenne kérdése, szívesen visszahívom!
Niedermayer Edit: +49/781914828 (magyar nyelven is, munkanapokon: 8:00 17:00)

Munkavégzés helye Offenburg
Kategória Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld